Thursday, April 02, 2015  
SYSGO
Minimize
ATOLLIC
Maximize
MCOBJECT
Maximize
PERFORCE
Maximize
VISURE
Maximize
  

 

  
 

 

 
G-TEK, Gerçek Zamanlı İşletim Sistemleri üreticisi firmalarından SYSGO ve Gereksinim Yönetimi ürünleri geliştiren öncü teknoloji firmalarından VISURE SOFTWARE işbirliği ile müşterilerine sunduğu ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.
     
SYSGO gerçek zamanlı ve gömülü system geliştiren firmalara gerçek zamanli işletim sistemleri teknolojisi, middleware ve yazılım hizmetleri sağlamaktadır. SYSGO’nun farklılaşan yeteneği olan sağlam ve güvenli sanallaştırma platformu PikeOS küçük, hızlı ve güvenli microkernel olarak geliştirilmiş yarı-sanallaştırma işletim sistemidir. ELinOS ise SYSGO’nun embedded Linux çözümüdür. SYSGO uluslararası bir çok müşterisini güvenlik tehlikesi taşıyan uygulamalar için gerçek zaman yeteneği ve sertifikasyonu ile desteklemektedir.
 
 
Hizmet verdiği başlıca sektörler: Havacılık ve Savunma, Endüstriyel Otomasyon, Otomotiv, Ulaşım ve Ağ altyapısıdır. Başlıca müşterileri ise: Airbus, Honeywell, Thales, Daimler, Raytheon, Rheinmetall, Rockwell-Collins, Siemens, B. Braun and Rohde & Schwarz. SYSGO’nun merkez ofisleri Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti ve Kuzey Amerika’dadır. Avrupa ve Bir çok ülkede ise teknik destek ağı ve distribütörleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.  
 
 
 
Visure Solutions firması Gereksinimlerin Tanımlanması ve Yönetilmesi üzerine ürünler geliştiren market öncüsü bir firmadır.
 
Gereksinimler karmaşık sistemlerin geliştirilmesinde şüphesiz en kritik elementlerdir ve gereksinimlerden kaynaklanan problemler düşük kalite, artan geliştirme maliyetleri ve doğal olarak ürünün piyasaya çıkma süresinde önemli ölçüde etkili olacaktır. VISURE’ın merkezi gereksinim platformu olan IRQA gereksinim yönetimi aracı ile müşterilerinin ürün, sistem ve servislerinin geliştirilmesinde yüksek kaliteyi garanti etmeyi amaçlamakta; verimli gereksinim tanımlama ve yönetim süreçleri için uzmanlaşmış, yenilikçi ve kullanımı kolay çözümler sunmaktadır.
 
Hizmet verdiği başlıca sektörler: Havacılık ve Savunma, Otomotiv, Elektronik, Ulaşım, Finans, Telekom, Eczacılık vb. ve Ağ altyapısıdır. Başlıca müşterileri ise: AUDI, Banco Espirito Santo, Banco de Costa Rica, Bosch, Deutsche Post, ST Microelectronics, PharmaMar, Repsol YPF, Sistemas Técnicos de Loterías (STL), Telefónica I+D, Vestas, vb. VISURE firması başta Amerika, Almanya, Brezilya, Belçika, Kanada, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İtalya, Hindistan, Lüksemburg, Norveç, Portekiz, İsveç, İsviçre, Türkiye vb. olmak üzere 25’den fazla ülkede ofis ve seçkin distribütörleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.
     
 

G-TEK ve PERFORCE SOFTWARE İŞBİRLİĞİ

G-TEK, Yazılım Konfigürasyon Yönetimi ürünleri geliştiren öncü teknoloji firmalarından PERFORCE SOFTWARE ile işbirliği yaparak vizyonuna uygun olarak müşterilerine sunduğu çözüm yelpazesini genişletti.

                                                         

 

Yazılım Konfigürasyon Yönetiminde Uzman

Perforce Software hızlı Yazılım Konfigürasyon Yönetim sistemleri geliştiren yenilikçi bir firmadır. Perforce bu sektördeki önde gelen düşünürlerden biri olarak  kaynak kod ve dijital varlıkların versiyon yönetiminin ardında yatan fikirlerde devrim yapmıştır.

Daha fazla bilgi için tıklayın...

 

 

 

Gömülü Sistem Geliştirirken

Gömülü sistem geliştirmek oldukça zor iştir. Hem yazılım, hem donanımla uğraşırken bunların katı gereksinimlerle örtüştüğünü, zorlu testlerden ve sertifikasyon süreçlerinden geçmesini umarız.Yazılım test edildiğinde ortaya çıkan hatalar ayıklanırken, proje üstünde yapılan kod değişikliklerini dizayn dökümantasyonu ile senkronize etmek zor iştir,bu işi manuel olarak yapmak oldukça zaman alır ve çoğu zaman da “deadline” lara uyabilmek için fonksiyonaliteden ödün verilmeye zorlanır. Geniş kapsamlı ürün ailemiz geliştiricilerin yüksek güvenlik ihtiyaçlarını tam olarak  karşılamak ve yazılım yaşam döngüsü çerçevesinde kaliteli çözümler sunarak gömülü yazılım geliştirmede karşılaşılan güçlükleri azaltmaya yöneliktir.

devam..>>

Webinar Duyuruları

17 Şubat 2011 McObject firmasının “What Makes A Database System ‘In-Memory’?” konulu webinarına katılım için tıklayın.

20 Ocak 2011 McObject firmasının "Multi-Core & Embedded Software: Optimize Performance by Resolving Resource Contention"  konulu webinarına katılım için tıklayın.

17 Haziran 2010 McObject firmasının "Databases: Make or Break Technology Choices for High Performance Applications” konulu webinara katılım için tıklayın.

19 Mayıs 2010 McObject firmasının "What Makes A Database System 'In-Memory'?" konulu webinarına katılım için tıklayın.

8 Nisan 2010 McObject firmasının, " Multi-Core & Embedded Software: Optimize Performance by Resolving Resource Contention" konulu webinarına katılım için tıklayın.

 

  
 

 

  

Referanslarımız

  
 
  

 

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2006 / G-TEK Geliştirme Teknolojileri  Terms Of Use  Privacy Statement